O nas


MGM S.A. jest dystrybutorem i autoryzowanym partnerem wiodących producentów technologii IT, działającym zarówno w Polsce jak i na rynku globalnym. Spółka powstała w 2006 r. odnotowując z roku na rok bardzo dynamiczny rozwój, który został doceniony licznymi nagrodami branżowymi oraz biznesowymi.

 

Firma MGM S.A. wyspecjalizowała się w dystrybucji komponentów komputerowych, ale dynamiczny rozwój spółki zaowocował wprowadzeniem do oferty nowych kategorii produktowych. Dzisiaj spółka jest w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie swoich klientów. Obecna oferta to części komputerowe, oprogramowanie, gotowe produkty z branży IT oraz elektronika konsumencka. MGM S.A jest autoryzowanym partnerem największych producentów produktów oraz technologii IT i CE tj.: ADATA, AMD, ASUS, CANON, CRUCIAL, GIGABYTE, HGST, HP, INTEL, KINGSTON, LACIE, LENOVO, LG, MICROSOFT, SAMSUNG, SANDISK, SEAGATE, SONY, TOSHIBA, VERBATIM, WD.

Spółka dysponuje własnym zapleczem logistyczno-magazynowym oferując unikalne rozwiązania logistyczne dla swoich Partnerów Handlowych na całym świecie. Bezpośrednia współpraca z producentami oraz wyjątkowe warunki logistyczne pozwalają na natychmiastowe odpowiadanie na potrzeby Partnerów Handlowych umożliwiając rozwój współpracy. Naszym klientom oferujemy także wsparcie w zakresie usługi personalizacji produktów czy montażu komputerów i innych urządzeń w zależności od wymagań związanych z kontraktami, projektami integracyjnymi czy przetargami.
 
Nasi Partnerzy cenią sobie przede wszystkim naszą elastyczność i błyskawiczne działanie.
 
Zapraszamy do współpracy!​


Historia firmy

2015


Oferta spółki zostaje poszerzona o produkty audio i akcesoria komputerowe firmy A4Tech oraz produkty marki Dell. Zatrudnienie w MGM przekracza 50 osób.

 

2014


Ze względu na coraz szybszy rozwój sprzedaży MGM zwiększa możliwości logistyczne i powiększa magazyn  do 2000 m2 wysokiego składowania.
Oferta spółki zostaje poszerzona o produkty z grupy gaming: konsole i akcesoria firm Sony oraz Microsoft, a także produkty audio firm: Brainwavz, Fiio, Nuforce, Sennheiser, Superlux, AKG. Grupa dysków SSD zostaje powiększona o produkty firm: Samsung, Kingston, SanDisk, Intel.
MGM zostaje członkiem Business Center Club, prestiżowego Klubu przedsiębiorców i największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców. Spółka staje się jednym z 2500 członków (osób i firm), którzy reprezentują blisko 250 miast w Polsce i skupiają się w 24 lożach regionalnych BCC na terenie kraju. MGM został zaproszony do Business Center Club  jako rzetelna i wiarygodna firma, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej oraz akceptująca zasady kodeksu honorowego Członków BCC.

 

2013

MGM rozwija sprzedaż w kolejnych krajach i w wyniku dynamicznego wzrostu osiąga rekordowe przychody i zyski ze sprzedaży. Przychody spółki przekraczają na koniec roku 100 mln EURO.

 

2012

Spółka kontynuuje poszerzanie oferty i wprowadza do sprzedaży produkty LG oraz TOSHIBA.

2011

MGM  wprowadza do oferty produkty  HGST.

 

2010

MGM zmienia główną siedzibę i  powiększa powierzchnię magazynową do 1000 m2 wysokiego składowania. We Wrocławiu powstaje oddział firmy, który Spółka wprowadza autorski system informatyczny umożliwiający integrację zasobów i możliwość wielowalutowych rozliczeń.  Strategia  rozwoju MGM zakłada dalsze poszerzanie portfolio produktów, m.in. o  produkty peryferyjne oraz oprogramowanie. Firma nawiązuje współpracę z CANON, HP i Microsoft.

 

2009

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Zarząd podejmuje decyzję o dwukrotnym zwiększeniu zatrudnienia pracowników. MGM S.A. nawiązuje współpracę z firmami: WD, SAMSUNG, ASUS, KINGSTON, GIGABYTE.

 

2008

MGM dynamicznie rozwija sprzedaż komponentów komputerowych. Powstaje  oddział spółki we Wrocławiu. Spółka rozpoczyna export na wschód i znacząco poszerza  portfolio produktów. Do dystrybucji zostają wprowadzone produkty Intel (CPU) i Seagate (HDD).

 

2007

MGM otrzymuje status AMD Platinium Partner. W wyniku  szybkiego rozwoju sprzedaży poszerza się oferta produktowa spółki.

 

2006

MGM rozpoczyna działalność w Warszawie. Nawiązuje współpracę z firmą Spire i zdobywa status wyłącznego przedstawiciela handlowego Spire na Polskę. Spółka rozpoczyna także sprzedaż procesorów AMD, nawiązując bezpośrednią współpracę z AMD oraz ATI.