Aktualności


2016 Rzeczpospolita - Polskie Przedsiębiorstwa

 

W prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej "Lista 2000" - edycja 2016, MGM S.A. zajeła 34 miejsce w kategorii "Firmy o największym udziale eksportu w sprzedaży", 129 miejsce wśród eksporterów oraz 766 miejsce wśród polskich przedsiębiorstw.


Zmiana adresu firmy

 

Szanowni Państwo,

 

Niniejszym informujemy, że od dnia 1 października 2016 roku MGM S.A. przenosi swoją działalność operacyjną do nowego budynku zlokalizowanego w Markach przy ulicy Okólnej 48. Od tej daty prosimy o kierowanie dostaw oraz wszelkiej korespondencji na adres: 

 

MGM Spółka Akcyjna

ul. Okólna 48

05-270 Marki


Podziękowania UKS Struga

 

 


List referencyjny Burmistrza Marek oraz Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

                                                                       


MGM S.A. sponsorem III Mistrzostw Polski Dzieci w warcabach 100-polowych. 

(2.07.2016)

 

Firma MGM S.A. została jednym ze sponsorów tegorocznych mistrzostw, wspierając Uczniowski Klub Sportowy Struga. 

                                                                                                        fot. UKS Struga 


MGM SA wyróżniona w ramach konkursu Regionalne Orły Eksportu 2016.

(24.06.16)

Regionalne Orły Eksportu to cykl wydarzeń organizowanych na terenie całej Polski, którego celem jest promocja eksportu oraz związanych z nim tematów: najbardziej interesujących kierunków zbytu oraz sektorów o największym potencjale eksportowym. W ramach cyklu odbywa się także konkurs o takiej samej nazwie, w ramach którego wyłanianie są przedsiębiorstwa oraz osoby w znaczącym stopniu wpływające na ożywienie polskiego eksportu.
W konkursie firma MGM S.A. została wyróżniona w kategorii Orły Eksportu województwa mazowieckiego.

 

                                           


Certyfikat Wiarygodności Płatniczej dla MGM S.A.

(09.06.16)


Miło nam poinformować Państwa, iż Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Indeks Zdolności Płatniczej (rating Creditreform) dla MGM Spółka Akcyjna wyniósł 227 punktów, co oznacza bardzo dobrą zdolność płatniczą i przyznanie prestiżowego Certyfikatu Wiarygodności.


Kliknij i sprawdź!

Wywiadownia gospodarcza Creditreform powstała w 1879 roku w Niemczech i jest obecnie jedną z trzech największych na świecie organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw oraz windykacją i zarządzaniem należnościami.

                                   


MGM S.A. dostawcą farmy komputerowej do produkcji polskiej animacji!

(30-05-16)

Już 1 czerwca, w Dzień Dziecka będzie miała miejsce oficjalna premiera polskiego filmu animowanego p.t. „Jak uratować mamę” (wcześniej był on znany jako Złote Krople). To film animowany wykonany w szczególnej technice, bo łączy rysunkową formę postaci z bardzo zaawansowaną grafiką 3D scenerii. Swój udział w dziele ma firma MGM SA, która dostarczyła farmę komputerowa wykorzystywaną przy produkcji animacji.

 

 

                        


MGM partnerem Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego i Biegu Nocny Marek.​

(24-05-16)

 
MGM S.A., od lat wspierająca sportowe wydarzenia lokalne, w tym roku została partnerem Biegu Nocny Marek. To bieg na 10 km, któremu towarzyszy wiele zawodów dla dzieci i młodzieży. Zarząd  MGM propagujący zdrowy styl życia i zdrowe sportowe emocje, trzeci raz z rzędu wsparł organizatorów w ufundowaniu elektronicznych nagród dla zwycięzców Biegu.

                                   

 

                                   

 ​                                     


Wspieramy akcję „Wieczór Marzeń” w warszawskim ZOO!

(20-05-16)

 

Firma MGM S.A. została Sponsorem wydarzenia zorganizowanego przez Fundację Dziecięca Fantazję i warszawskie ZOO. Okazją do wydarzenia są obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Akcja ma charakter międzynarodowy i odbywa się na terenie ogrodów zoologicznych w wielu krajach. W tym szczególnym dniu wszystkie ZOO na świecie nieodpłatnie zapraszają wyjątkowych gości – nieuleczalnie, przewlekle chore oraz niepełnosprawne dzieci. Jak co roku przewidujemy przybycie ponad 250 chorych dzieci, które przyjadą na imprezę wraz z rodzinami bądź opiekunami. Dzieci przyjadą nie tylko z województwa mazowieckiego, ale także  z innych miast w Polsce.
Nasze wsparcie pozwoli organizatorom na zorganizowanie ciekawych atrakcji, podarunków dla dzieci oraz zaproszenie Podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja z odleglejszych, małych miejscowości, które, na co dzień nie mają możliwości zwiedzenia ZOO ani uczestniczenia w jakichkolwiek imprezach organizowanych specjalnie dla nich. Chore dzieci, które już od lat uczestniczą w akcji odliczają dni do tego wydarzenia, ponieważ dla nich jest to najważniejsza impreza w roku, kiedy są po prostu dziećmi, gdzie czują się tacy sami jak ich zdrowi rówieśnicy. Cieszymy się, że możemy przyłączyć się do tej szczytnej akcji i wesprzeć podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja.

 

   

 

                                 


Zaproszenie do Marek, gospodarza III Mistrzostw Polski Dzieci w warcabach 100-polowych. (16-05-16)

 

W dniach 01-03-.07.2016 w Markach odbędą się III Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100 polowych. W zawodach wezmą udział zawodnicy sponsorowanego przez MGM S.A. Uczniowskiego Klubu Sportowego Struga.
„Trzymamy kciuki” za udany start naszych podopiecznych.


MGM S.A. sponsorem UKS Struga

(14.03.16)

 

Firma MGM S.A. została sponsorem sekcji szachowo-warcabowej Uczniowskiego Klubu Sportowego Struga.

 

                                           


 

Podziękowania Zespołu Szkół nr.2 w Markach za pomoc w organizacji festynu rodzinnego.

 

(12-06-15)

 

      


MGM partnerem Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego i Biegu Nocny Marek.​

(25-05-15)

 

MGM S.A., od lat wspierająca sportowe wydarzenia lokalne, w tym roku została partnerem Biegu Nocny Marek. To bieg na 10 km, któremu towarzyszy wiele zawodów dla dzieci i młodzieży. Zarząd  MGM propagujący zdrowy styl życia i zdrowe sportowe emocje, drugi raz z rzędu wsparł organizatorów w ufundowaniu elektronicznych nagród dla zwycięzców Biegu. 

 


MGM partnerem Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego i Rodzinnego Dnia Dziecka w Markach.

(22-05-15)

 

MGM, jako spółka informatyczna od 9 lat z sukcesem działająca w Markach, wspiera wiele rodzinnych i sportowych wydarzeń organizowanych w regionie mareckim. W programie Rodzinnego Dnia Dziecka w dn. 23 maja 2015 roku są m.in.: uroczyste otwarcie kompleksu boisk przy ul. Wczasowej 5, wielki, piłkarski mecz otwarcia, występy artystyczne dzieci i młodzieży z mareckich szkół, konkursu rodzinne, kiermasze, itd.. Dzięki wsparciu MGM zwycięzcy konkursów otrzymają wspaniałe nagrody elektroniczne.


MGM przekazała dar do licytacji na Dom Dziecka nr.2 im. Janusza Korczaka w Warszawie. (12.2011r)