Zarząd

Grzegorz Słoniewski

PREZES ZARZĄDU

 

e: grzegorz.sloniewski@mgm.com.pl

Marek Gabryelski

V-CE PREZES ZARZĄDU

 

e: marek.gabryelski@mgm.com.pl

Michał Łasiewicki

V-CE PREZES ZARZĄDU

 

e: michal.lasiewicki@mgm.com.pl

 

Katarzyna Słoniewska

PROKURENT

 

e: katarzyna.sloniewska@mgm.com.pl

 

Monika Gabryelska

PROKURENT

 

e: monika.gabryelska@mgm.com.pl

 

Dział sprzedaży | Eksport

Yves Van Beversluys

HANDLOWIEC

 

t: (32) 9 336 46 62

e: yves@mgm.com.pl

 

Wiktoria Sińkiewicz

HANDLOWIEC

 

t: (48) 71 311 05 31

e: wiktoria.sinkiewicz@mgm.com.pl

skype: tomiris_vs

Stanisław Jaworski

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

 

t: (48) 71 346 12 92

e: stanislaw.jaworski@mgm.com.pl

skype: stan_mgm

Ola Lizurej

HANDLOWIEC

 

t: (48) 71 302 69 57

e: ola.lizurej@mgm.com.pl

skype: ola.lizurej

Aleksiej Piliński

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

 

t: (48) 71 311 08 99

e: aleksiej.pilinski@mgm.com.pl

skype: Alex_MGM

Dział sprzedaży | Polska

Dariusz Zduniuk

DYREKTOR SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

 

t:  (48) 22 3812748 / (48) 22 3812749

    wew.: 122

e: dariusz.zduniuk@mgm.com.pl

skype: dariusz.zduniuk

gg: 12763

Michał Załęski

HANDLOWIEC

 

t:  (48) 22 3812748 / (48) 22 3812749

    wew.: 120

e: michal.zaleski@mgm.com.pl

gg: 55689816

Miłosz Brzostek

HANDLOWIEC

 

t: (48) 22 3812748 / (48) 22 3812749

   wew.: 121

e: milosz.brzostek@mgm.com.pl

skype: milosz_mgm

gg: 51561045

Patryk Strachota

WSPARCIE TECHNICZNE DLA BIZNESU

 

e: patryk.strachota@mgm.com.pl

Dział Zakupów

Anna Kosińska

PRODUCT MANAGER

AMD, VGA

 

e: anna.kosinska@mgm.com.pl

Sebastian Zięciowski

PRODUCT MANAGER

LCD Monitory, Samsung SSD

 

e: sebastian.zieciowski@mgm.com.pl

Marcin Pisarek

PRODUCT MANAGER

Dyski twarde; zewnętrzne, wewnętrzne.

 

e: marcin.pisarek@mgm.com.pl

Marek Dubielowski

PRODUCT MANAGER

Monitory; Drukarki; Telewizory.

 

e: marek.dubielowski@mgm.com.pl

Paweł Cecot

BUSINESS UNIT MANAGER

Microsoft, Intel, Crucial, Kingston.

 

e: pawel.cecot@mgm.com.pl

Artur Todros

PRODUCT MANAGER

Płyty Główne, Pamięci Patriot, Adata, Goodram, TP-LINK, Sandisk.

 

e: artur.todros@mgm.com.pl

Olga Szycht

JUNIOR PRODUCT MANAGER

 

e: olga.szycht@mgm.com.pl

Paulina Kulbicka

JUNIOR PRODUCT MANAGER

HDD

 

e: paulina.kulbicka@mgm.com.pl

Łukasz Serek

DYREKTOR DS. IMPORTU

 

e: lukasz.serek@mgm.com.pl

Maksymilian Cios

SPECJALISTA DS. IMPORTU

 

e: maksymilian.cios@mgm.com.pl

Piotr Gendek

PRODUCT MANAGER

Tablety, Telefony, Konsole, Laptopy.

 

e: piotr.gendek@mgm.com.pl

Adrianna Ligier

SPECJALISTKA DS. IMPORTU

 

e: adrianna.ligier@mgm.com.pl

Dział finansowy

Agnieszka Sokołowska

DYREKTOR OPERACYJNY

 

e: agnieszka.sokolowska@mgm.com.pl

Tomasz Zatorski

DYREKTOR FINANSOWY

 

e: tomasz.zatorski@mgm.com.pl

Agnieszka Jasińska

MANAGER DS. EKSPORTU

 

e: agnieszka.jasinska@mgm.com.pl

Wojciech Fornal

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH

 

e: wojciech.fornal@mgm.com.pl

Dział administracyjny

Monika Borkowska

SPECJALISTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH

 

e: monika.borkowska@mgm.com.pl

Aneta Wesołowska

SPECJALISTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH

 

e: aneta.wesolowska@mgm.com.pl

Logistyka

Milena Łasiewicka

MANAGER DS. LOGISTYKI I ODPRAW CELNYCH

 

e: milena.lasiewicka@mgm.com.pl

Skype: milena-mgm

Agnieszka Mirowska

SPECJALISTKA DS. TRANSPORTU I LOGISTYKI

 

e: agnieszka.mirowska@mgm.com.pl

Magazyn | Serwis

Mariusz Sowa

KIEROWNIK MAGAZYNU I SERWISU

 

t: (48) 22 3812742

e: serwis@mgm.com.pl

Pracownicy magazynu

 

t: (48) 22 3812743

e: serwis@mgm.com.pl