Nagrody i wyróżnienia

2016 Rzeczpospolita - Polskie Przedsiębiorstwa

W prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej “Lista 2000” – edycja 2016, MGM S.A. zajeła 34 miejsce w kategorii “Firmy o największym udziale eksportu w sprzedaży”, 129 miejsce wśród eksporterów oraz 766 miejsce wśród polskich przedsiębiorstw.

MGM SA wyróżniona w ramach konkursu Regionalne Orły Eksportu 2016.

Regionalne Orły Eksportu to cykl wydarzeń organizowanych na terenie całej Polski, którego celem jest promocja eksportu oraz związanych z nim tematów: najbardziej interesujących kierunków zbytu oraz sektorów o największym potencjale eksportowym. W ramach cyklu odbywa się także konkurs o takiej samej nazwie, w ramach którego wyłanianie są przedsiębiorstwa oraz osoby w znaczącym stopniu wpływające na ożywienie polskiego eksportu.
W konkursie firma MGM S.A. została wyróżniona w kategorii Orły Eksportu województwa mazowieckiego.

Certyfikat Wiarygodności Płatniczej dla MGM S.A.

Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Indeks Zdolności Płatniczej (rating Creditreform) dla MGM Spółka Akcyjna wyniósł 227 punktów, co oznacza bardzo dobrą zdolność płatniczą i przyznanie prestiżowego Certyfikatu Wiarygodności.

Wywiadownia gospodarcza Creditreform powstała w 1879 roku w Niemczech i jest obecnie jedną z trzech największych na świecie organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw oraz windykacją i zarządzaniem należnościami.

MGM S.A. została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015 (27-05-16)

Firma MGM S.A. została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami.

Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

– PMI powyżej 80 punktów,

– Rating na poziomie powyżej CCC,

– Brak aktywnych windykacji.

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

2015 Rzeczpospolita - Polskie Przedsiębiorstwa

W prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej “Lista 2000” – edycja 2015, MGM S.A. zajeła 713 miejsce wśród polskich przedsiębiorstw oraz 150 wśród eksporterów.

2015 Rekomendacja Business Centre Club dla MGM

2015 Certyfikat rzetelności dla MGM.

2014 Business Center Club

MGM zostaje członkiem Business Center Club, prestiżowego Klubu przedsiębiorców i największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców. Spółka staje się jednym z 2500 członków (osób i firm), którzy reprezentują blisko 250 miast w Polsce i skupiają się w 24 lożach regionalnych BCC na terenie kraju.
MGM został zaproszony do Business Center Club  jako rzetelna i wiarygodna firma, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej oraz akceptująca zasady kodeksu honorowego Członków BCC.

2014 Diamenty Forbesa

MGM awansuje w prestiżowym rankingu “Diamenty Forbesa”. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, spółka zostaje oceniona w wyższej kategorii dużych przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250 mln PLN. MGM zajmuje 11 miejsce w kraju oraz 5 miejsce w regionie mazowieckim. Magazyn Forbes przyznaje tytuł “Diamenty Forbesa” najlepiej działającym firmom w kraju i regionie.

2014 Avnet

2013 Rzeczpospolita - Polskie Przedsiębiorstwa

W prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej “Lista 2000” – edycja 2013, MGM S.A. zajeła 823 miejsce wśród polskich przedsiębiorstw.

2013 Gazela Biznesu

MGM po raz trzeci otrzymuje tytuł “Gazeli Biznesu” w rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm organizowanym przez Puls Biznesu. W XV edycji rankingu, podobnie jak w ubiegłych latach, przedsiębiorstwa musiały spełnić wysokie kryteria rozwoju, m.in.: stabilny wzrost i rosnące przychody ze sprzedaży.

2013 HGST przyznaje MGM tytuł „Business Partner”.

2012 Forbes

MGM zostaje wyróżniony przez magazyn Forbes. W konkursie wyłaniającym najlepiej prosperujące firmy w kraju i regionie firma dołącza do zdobywców tytułu “Diamenty Forbesa”. W kategorii spółek o przychodach do 250 mln PLN spółka zajmuje 17 miejsce w rankingu krajowym oraz wysokie – 5 miejsce w regionie mazowieckim.

2011 Gazela biznesu

Za stabilny rozwój i stałą poprawę wyników finansowych MGM po raz drugi otrzymuje tytuł “Gazeli Biznesu”. Wyróżnienie zostaje przyznane w XII edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w kraju organizowanym przez Puls Biznesu.

2011 Nagroda Avnet

2011

MGM zostaje wyróżniony przez Western Digital tytułem „Platynowy Partner SelectWD”.

2010 Nagroda Avnet

2009

MGM otrzymuje tytuł “Gazeli Biznesu” i zostaje wyróżniony w X edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm publikowanym przez Puls Biznesu. Uhonorowane firmy musiały spełnić wysokie kryteria stabilnego rozwoju i doskonałych wyników finansowych.

2007

MGM otrzymuje od AMD tytuł “Platinum Channel Provider”